Ось уже понад сто років, компанія New Balance використовує власні інноваційні технології для створення кращої біговій взуття.

ТЕХНОЛОГІЇ ВЗУТТЯ

ABZORB

Чудове поєднання аммортизации і компресії. Технологія створена і розроблена за участю експериментальної технологічної лабораторії DuPontEngage, яка змогла створити унікальний сплав изопренового каучуку для бездоганного і комфортного бігу. Забезпечує поглинання ударних навантажень, а також прекрасно витримує тиск, який чиниться на підошву, швидко відновлює свою первинну форму.

ABZORB FL

У верхніх моделях найкраща піна, яка використовується в проміжній підошві, комфорт і кращий результат для бігуна.

ACTEVA

Легкий підошовний матеріал. Чудово справляється із залишковою деформацією і практично не руйнується в процесі використання.

ACTEVA LITE

На 24% легше, ніж стандартна підошва з EVA, завдяки поєднанню двох ексклюзивних матеріалів DuPontElvaloy і Engage. Досягнуто оптимальні властивості компресії матеріалу.

ACTEVA ULTRA LITE

На 32% легше стандартної піни EVA, ультралегкая проміжна підошва, оптимальна компресія.

AT TREAD

Підошва подвійного призначення - завдяки дизайну виступаючих елементів підходить для бігу як по шосе, так і по бездоріжжю.

C-CAP

Сформована під тиском підошва з ЕВА. Забезпечує амортизацію, відрізняється невеликою вагою за рахунок пористої структури.

CUSH +

Ультрам'яка і чуйна амортизація піни при збереженні стабільності і зносостійкості.

CUSH + DUO

Комбінація чуйною проміжної підошви CUSH + в підтримуючої оболонці з твердого композиту, застосовується в кросівках для тренінгу.

DYNARIDE

Підметка з високими показниками зчеплення, легка, як пір'їнка, для найкращих результатів на змаганні, без базового шару гуми.

ENCAP

М'який амортизуючий сердечник проміжної підошви EVA з жорстким поліуретановим кантом для більшої міцності і підтримки.

EVA

Етиленвінілацетат (ЕВА) - легкий і пружний матеріал. Використовується в більшості кросівок.

FANTOM FIT

Силові елементи каркаса з'єднані з дихаючим матеріалом за безшовною технологією і практично не відчуваються на нозі, створюють відчуття легкості і невагомості верхній частині кросівка.

FANTOM TAPE

Силові елементи у вигляді смужок, які підтримують каркас тканого верху кросівка (застосовується в легких фітнес-моделях).

FLEXONIC

Проміжна підошва взуття з різноспрямованими борозенками забезпечує чудову гнучкість в стопі (кросівок можна закрутити в клубок).

FRESH FOAM

Інноваційний дизайн підошви з технологією FRESH FOAM розрахований за допомогою комп'ютерного моделювання. Дані про тиск на підошву і розподілі навантаження, зібрані на підставі даних реальних споживачів і обумовлюють розташування, розмір і орієнтацію кластерів в підошві і на бічних стінках, формуючи ідеальний варіант підошви. Дизайн, безпосередньо залежить від інформації про розподіл тиску на підошву. Це самий м'який з використовуваних матеріалів в кросівках New Balance. Він на 13% м'якше, ніж Rev-Lite і Acteva Lite і на 11% легше, ніж Acteva Lite.

IMEVA

Інноваційний супер-легкий піноматеріал, який використовується в підошві кросівок NewBalance. Забезпечує прекрасне поглинання ударних навантажень, і швидко відновлює свою первинну форму. На 12% легше, ніж Acteva, і на 24% легше, ніж C-CAP.

N2

Новий виток в амортизаційних технологіях. Це міцна, стійка, чуйна система амортизації, помістилися у вузькому профілі підошви. Забезпечує швидку відповідь підошви після стиснення в фазі відштовхування.

Ndurance

Надміцна вуглецева гума, що забезпечує високу зносостійкість, розташовується в місцях максимального контакту з поверхнею, забезпечує зчеплення на мокрих поверхнях.

REVlite

Інноваційна технологія в амортизаційних матеріалах New Balance підошви, з тими ж властивостями міцності і чуйності, але на 30% легше ніж звичайних аналогів з EVA. Revlite забезпечує легкий вага без мінімізації конструкції, і не пропонує пожертвувати амортизацією або стійкістю.

T BEAN

Можна перевести, як «тавровим Балка». Т-подібна рейки, завдяки поздовжньої і торсіонної жорсткості, оберігає звід стопи від надлишкової пронації і перешкоджає скручуванню кросівка.